ANKA Düğün Fotoğrafçılığı

Evlenecek çiftler için düğünün vazgeçilmez bir parçası da düğün fotoğraflarının çekimidir. Günün koşturmaca ve heyecanından, yaşarken belki farkına bile varamadığınız tüm güzel ve tekrarı mümkün olmayan o özel anları ve detayları, fotoğraf karelerine taşıyarak ölümsüzleştirir. Düğünle ilgili yıllar sonra dönüp bakacağınız ve o günleri mutlulukla yadedeceğiniz düğün fotoğrafları için profesyonel fotoğrafçılık hizmeti veren kurumları tercih etmeniz, memnuniyetiniz için önemlidir.
 
Düğün fotoğrafçılığı dalındaki tüm iç ve dış çekim fotoğrafları, konusunda profesyonellik isteyen, kaliteli işçilik, yaratıcılık ve itina gerektiren, ayrıca profesyonel fotoğraf ekipmanlarının kullanımını zorunlu kılan çalışmalardır . Düğünler için evlenecek çiftlerin istediği mekanlarda, mümkün olan en kısa sürelerde, evlenecek çifti yormadan, dış çekim istendiğinde açık alanda doğayla iç içe veya kapalı alan fotoğraflarının özel olarak itina ile stüdyoya gerek kalmadan sizlere sunuyoruz.
 
DÜĞÜN GÜNÜ HAZIRLIK ÇEKİMİ
 
Gelin adayı kuaförde fotoğrafçı ile buluşur. Saç ve makyajın hazırlık aşaması fotoğraflanırken profesyonel bakış açısıyla fotoğrafçı; makyajın, çekim yapılacak mekanın ışığına en uygun haliyle şekillenmesinde etkili rol alır. Gelin profesyonel bir gözün takibi altında olacağından gün boyu çekilecek fotoğraflarla ilgili kaygısını da sona erdirecektir. Siz anın keyfini yaşarken biz gün boyu nasıl göründüğünüzle ilgileniyor olacağız.
 
 
KONSEPT DÜĞÜN ÇEKİMİ
 
Günümüzde trend haline gelen konsept çekimler için bir binicilik tesisinde kendinizi atlarla birlikte bulabilirsiniz ya da profesyonel makyaj ve farklı aksesuar kostüm gibi imkanlarımızla çok daha sıra dışı bir çekim gerçekleştirmemiz mümkün. Dilerseniz sizin belirlediğiniz konsept mekanda ya da bizim sizi yönlendirebileceğimiz konsept mekanda hikayesi olan bir albüm oluşturabilirsiniz.
 
DIŞ MEKAN DÜĞÜN ÇEKİMİ
 
Daha çok halka açık mekanlarda gerçekleştirdiğimiz bu çekimler park, bahçe, otel, tarihi binalar,havuz başı, göl kenarı gibi doğal ortamlarda gerçekleştirilir.